PJ405 SANTE BIAŁA Perfect Juicer
Perfect Juicer PJ405 sante Weiß
- Einfache Bedienung
- Leichte Reinigung
- solide Konstruktion
- BPA FREE
- bis zu 30% mehr Saft
- SAFETY-LOCK-Sicherung
- geräuscharmer Betrieb
- HEAVY-PRESS-Technologie
- 2 Richtungen des Motorbetriebs
- 2 Behälter
- Filter aus nichtrostendem Stah
- Niedriger Energieverbrauch
- Drücker
- im Set Reinigungsbürste
- rutschfeste Füße
- Leistung: 250W
- EAN: 5908277386122
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277386122 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 1szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok |
| Zestaw do tofu | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 50 x 20 x 18 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 250 W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Silnik | szczotkowy DC |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Prędkość obrotowa | 80 [obr./min] |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | TAK |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | Door-to-door |
| Funktionen | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277386122 |
| Netto - Gewicht | 3.75 kg |
| Gesamtverpackung | 36.30 x 53.50 x 43.00 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 2 |
| Verpackung | 26.00 x 35.00 x 41.00 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Zubehör und Teile
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu