PJ450 ELDOM Perfect Juicer
● BPA FREE
● bis zu 30% mehr Saft
● geräuscharmer Betrieb
● SAFETY-LOCK-Sicherung
● HEAVY-PRESS-Technologie
● Motorbetrieb in zwei Richtungen
● Filter aus nichtrostendem Stahl
● Niedriger Energieverbrauch: 400W
● Restebehälter mit einem Fassungsvermögen von 1l
● Drücker
● im Set Reinigungsbürste
● rutschfeste Füße
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| pj450-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| pj450.tif | TIFF, 300dpi | Herunterlade |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277383855 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 1szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 58 x 36 x 24 cm |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | TAK |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 400W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Prędkość obrotowa | 80 [obr./min] |
| Silnik | szczotkowy DC |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~ 50/60Hz |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | Door-to-door |
| Funktionen | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277383855 |
| Netto - Gewicht | 4.50 kg |
| Gesamtverpackung | 38.50 x 51.00 x 56.50 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 2 |
| Verpackung | 25.00 x 37.50 x 53.50 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Zubehör und Teile
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu