PJ300 FRES Perfect juicer
Perfect juicer PJ300 fres ELDOM
- BPA-frei
- bis zu 30% mehr Saft
- HEAVY PRESS Technologie
- Edelstahlgehäuse - INOX
- 2 Richtungen des Motorbetriebs
- Leiser Betrieb
- Einfache Bedienung
- Tropf-Stopp Saftventil
- SAFETY LOCK Sicherheitsverriegelung
- rutschfeste Beine
- Zubehör:
- Apfelschneider
- 2 Behälter
- Stößel
- Bürste - Leistung: 200W
- EAN: 5908277385088
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| PJ300-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| PJ300-f1.TIF | TIFF, 300 dpi | Herunterlade |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385088 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 1szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok |
| Zestaw do tofu | NIE |
| Obudowa | INOX |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 44.5 x 20.3 x 16.5 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 200W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Silnik | szczotkowy DC |
| Prędkość obrotowa | 45 [obr./min] |
| Napięcie zasilania | 230V ~ 50Hz |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | Door-to-door |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funktionen | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | NIE |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277385088 |
| Netto - Gewicht | 3.45 kg |
| Gesamtverpackung | 36.50 x 70.50 x 41.50 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 4 |
| Verpackung | 17.50 x 34.50 x 39.50 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu