BK4S WROOM Jar blender
Jar blender BK4S wroom ELDOM
- ice crushing
- 5 speeds
- Pulse function
- stainless steel
- capacity jar 1,5l
- overheating protection
- lid with a hole
- power: 400W
- EAN: 5908277385668
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| BK4S_IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bk4s-f1.tif | TIFF, 300 dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277385668 |
| BPA FREE | NIE |
| Line | Pyszna kolekcja |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 37.5 x 19.5 x 18.8 cm |
| Functions | |
| Speeds | 5 |
| Pulse function | YES |
| Overheating protection | YES |
| Device against starting without the jug | YES |
| Lid with a hole | YES |
| measuring unit | NO |
| ice crushing | YES |
| Anti-slip feet | YES |
| Physical parameters | |
| Capacity | 1,5 litra |
| Electrical Specifications | |
| Power | 400W |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Others | |
| EAN | 5908277385668 |
| Net Weight | 2.57 kg |
| Master carton | 43.50 x 49.50 x 36.00 cm |
| Cartons in bulk container | 4 |
| Gift Box | 20.50 x 24.00 x 34.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu