BL105 ROBBY ELDOM HAND BLENDER
HAND BLENDER BL105 robby ELDOM
- slim ergonomic design
- three speed control
- pulse operation
- a dependable knife set to facilitate grinding
- a 650 ml container with a chopping knife
- a 800 ml graduated container
- foaming tip
- power: 250W
- EAN: 5908277384111
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl105_IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bl105-komplet.tif | TIFF, 300dpi | Download |
| Electrical Specifications | |
|---|---|
| Prędkości obrotowe | 3 prędkości |
| Power | 250W |
| General | |
| EAN | 5908277384111 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | TAK |
| Dodatkowe akcesoria | TAK |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908277384111 |
| Net Weight | 1.20 kg |
| Master carton | 32.00 x 49.50 x 51.00 cm |
| Cartons in bulk container | 8 |
| Gift Box | 15.00 x 24.00 x 25.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Accessories and spare parts
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu