BLV900W JEWEL Hand blender
- High quality engine
- Power max 550 watts
- 5 degrees of smooth speed control
- Button for releasing the grinding tip
- Specially designed blade
- Power: 550W
- EAN: 5908277382513
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| BLV900_jewel.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277382513 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Electrical Specifications | |
| Prędkości obrotowe | 5 prędkości |
| Power | 550W |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908277382513 |
| Net Weight | 0.85 kg |
| Master carton | 30.00 x 23.00 x 46.50 cm |
| Cartons in bulk container | 12 |
| Gift Box | 14.00 x 7.00 x 11.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu