BL75N SWIRL ELDOM Hand blender
Hand blender BL75N swirl ELDOM
- beater attachment
- pulse function
- 2 speed operation
- easy cleaning
- power: 200W (230V~50Hz)
- EAN: 5908252477746
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl75n_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bl75n_eldom_de.pdf | Bedienungsanleitung | Download |
| bl75n_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908252477746 |
| Zdejmowana końcówka | NIE |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Electrical Specifications | |
| Power | 200W |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908252477746 |
| Net Weight | 0.72 kg |
| Master carton | 41.00 x 23.50 x 30.50 cm |
| Cartons in bulk container | 12 |
| Gift Box | 7.00 x 7.00 x 39.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Accessories and spare parts
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu