BL230 JAX HAND BLENDER
HAND BLENDER BL230 jax
- ergonomic handle
- rotation speed control
- turbo function
- metal grinding tip
- perfect for active persons who care about healthy nutrition
- power: 1000W
- EAN: 5908277388577
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl230-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bl230-f1.tif | TIFF, 320 dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277388577 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 40.4 x 7.8 x 5.46 cm |
| Electrical Specifications | |
| Power | 1000W |
| Prędkości obrotowe | 12 prędkości |
| Napięcie zasilania | 220-240V~ 50-60 Hz |
| Moc maksymalna (MBP) | 1200 W |
| Czas pracy ciągłej | max 1 min. |
| Czas przerwy przed ponownym użytkowaniem | 1 min. |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Functions | |
| TURBO | TAK |
| easy-clean | YES |
| Pulse function | YES |
| Others | |
| EAN | 5908277388577 |
| Net Weight | 0.80 kg |
| Master carton | 28.50 x 31.50 x 44.00 cm |
| Cartons in bulk container | 12 |
| Gift Box | 7.50 x 8.50 x 41.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Accessories and spare parts
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu