BL77N COPP Hand blender
Hand blender BL77N copp - ELDOM
- beater attachment
- pulse function
- 2 speed operation
- easy cleaning
- drive shaft switch
- power: 280 W
- EAN:5908277385736
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl77n-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bl77-f1.tif | TIFF CZARNY, 300 dpi | Download |
| bl77-f2.tif | TIFF CZERWONY, 300 dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277385736 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Electrical Specifications | |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Power | 280 W |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908277385736 |
| Net Weight | 0.60 kg |
| Master carton | 35.50 x 26.50 x 39.50 cm |
| Cartons in bulk container | 12 |
| Gift Box | 8.20 x 8.20 x 37.20 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu