BL77 HANDEE Hand blender
- beater attachment
- pulse function
- 2 speed operation
- easy cleaning
- drive shaft switch
- EAN (black): 5908277381998
- EAN (red): 5908277383169
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl77_eldom.pdf | Download | |
| bl77_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277381998 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Electrical Specifications | |
| Power | 350 W |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908277381998 |
| Net Weight | 0.60 kg |
| Master carton | 35.50 x 26.50 x 39.50 cm |
| Cartons in bulk container | 12 |
| Gift Box | 8.20 x 8.20 x 37.20 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu