BL78 BLENDEE Hand blender
- beater attachment
- pulse function
- 2 speed operation
- easy cleaning
- drive shaft switch
- bowl
- steinless steel blade
- ergonomic design
- EAN (black): 5908277382001
- EAN (red): 5908277383626
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| BL78-eldom.pdf | Download | |
| bl78_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277382001 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | TAK |
| Dodatkowe akcesoria | TAK |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Electrical Specifications | |
| Power | 350 W |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| Others | |
| EAN | 5908277382001 |
| Net Weight | 0.90 kg |
| Master carton | 72.50 x 22.50 x 46.00 cm |
| Cartons in bulk container | 10 |
| Gift Box | 21.00 x 14.00 x 21.90 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu