IK1002 IDEAL MULTIFUNCTION HAND BLENDER
MULTIFUNCTION HAND BLENDER IK1002 IDEAL
- ergonomic handle
- 2 working speeds
- reliable blade system for easy shredding
- metal grinding tip
- 500 ml container with chopping blade
- whisk attachment
- 800 ml-size whipping container
- perfect for active persons who care about healthy nutrition
- power: 500W
- EAN: 5908277388591
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| IK1002 instrukcja_1.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| ik1002-f1.tif | TIFF, 320 dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277388591 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | TAK |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 36.8 x 6.1 x 7.2 cm |
| Dodatkowe akcesoria | metalowa końcówka do rozdrabniania; pojemnik z nożem siekającym o pojemności 500 ml; końcówka do ubijania piany; pojemnik do ubijania o pojemności 800 ml |
| Warranty and Service | |
| Serwis | centralny |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| Electrical Specifications | |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Power | 500W |
| Moc maksymalna (MBP) | 800W |
| Napięcie zasilania | 220-240V~ 50-60 Hz |
| Czas przerwy przed ponownym użytkowaniem | 1 min. |
| Czas pracy ciągłej | max 1 min. |
| Others | |
| EAN | 5908277388591 |
| Net Weight | 1.00 kg |
| Master carton | 23.50 x 37.00 x 48.50 cm |
| Cartons in bulk container | 6 |
| Gift Box | 12.00 x 21.00 x 23.00 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu