BL55 ROBO HAND BLENDER
- slim ergonomic design
- three speed control
- pulse operation
- a dependable knife set to facilitate grinding
- power: 250W
- EAN: 5908277383947
| Name | Description | File |
|---|---|---|
| bl55_IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Download |
| bl55.tif | TIFF, 300dpi | Download |
| General | |
|---|---|
| EAN | 5908277383947 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Warranty and Service | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Electrical Specifications | |
| Power | 250W |
| Prędkości obrotowe | 3 prędkości |
| Functions | |
| Pulse function | YES |
| easy-clean | YES |
| TURBO | NIE |
| Others | |
| EAN | 5908277383947 |
| Net Weight | 0.70 kg |
| Master carton | 31.00 x 45.50 x 39.00 cm |
| Cartons in bulk container | 19 |
| Gift Box | 7.50 x 21.00 x 14.50 cm |
All specifications are subject to change without notice.
Accessories and spare parts
Distributors
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu