C280B ELLI Bezdrátová konvice
Bezdrátová konvice C280B elli
SPECIFIKACE:
- materiál: plast
- horký talíř
- objem: 1,7 litru
- výkon: 2200W
- série: DIAMANTOVÁ KOLEKCE
- vysoce kvalitní komponenty STRIX
- kontrolka
- otočná základna
- trojitý bezpečnostní systém
- síťový filtr
- ukazatel hladiny vody
- bílá barva
- EAN: 5908277386634
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| c280-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c280b-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| c280c-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| Seria | DIAMOND COLLECTION |
| EAN | 5908277386634 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 23.5 x 21 x 16 cm |
| BPA FREE | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1850 - 2200 W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50-60 Hz |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277386634 |
| Hmotnost netto | 0.83 kg |
| Hromadné balení | 45.00 x 54.00 x 48.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 17.50 x 21.00 x 22.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu