C400C GLASSY Varná konvice
- obsah 1,5 l
- filtr nečistot
- vodoznak
- skleněná nádoba s osvětlením
- automatické vypnutí
- po dosažení varu
- otočný podstavec
- trojitý systém zabezpečení
- EAN (red): 5908277381875
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| C400CS-v2-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| karta_katalogowa_C400.pdf | Karta katalogowa | Stáhnout |
| c400c.tif | Stáhnout | |
| c400s.tif | Stáhnout |
| Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 litra |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2000W |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Płyta grzejna | TAK |
| Funkce | |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | TAK |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | dwustronny |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry logistyczne | |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 8 sztuk |
| Waga netto produktu | 1,04 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 43,50 cm x 41,50 cm x 50,00 cm |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 20,50 cm x 19,50 cm x 23,50 cm |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277381875 |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277381875 |
| Hmotnost netto | 1.04 kg |
| Hromadné balení | 43.50 x 41.50 x 50.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 20.50 x 19.50 x 23.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu