C240SC KRATTA STRIX VARNÁ KONVICE
VARNÁ KONVICE C240SC kratta STRIX
- objem 1,8 litra
- otáčací podstavec
- ohrievacia doska
- ukazovateľ úrovne vody
- odklápací kryt s blokádou
- sieťkový filter
- vysoce kvalitní komponenty STRIX
- energie: 2000W
- barva: černá
- EAN: 5908277384364
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| c240s_manual-v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c240_white.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| c240_black.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Moc | 2000W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277384364 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 26 x 16 x 21 cm |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,8 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384364 |
| Hmotnost netto | 0.90 kg |
| Hromadné balení | 52.70 x 43.70 x 51.30 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 21.00 x 17.00 x 24.70 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu