C180C NIGHT Varná konvice
• objem 2,0 litrů
• oboustranný ukazatel množství vody
• odklopné víko s aretací
• otočný podstavec
• filtr nečistot
• trojnásobný systém zabezpečení
• světelná kontrolka
• EAN (black): 5908277381776
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| c180_manual .pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c180_eldom.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Parametry fizyczne | |
|---|---|
| Pojemność | 2 litry |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | dwustronny |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry elektryczne | |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Moc | 2000W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 0,80 kg |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 8 sztuk |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 20,00 cm x 16,50 cm x 23,00 cm |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 42,00 cm x 34,50 cm x 48,00 cm |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277381776 |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277381776 |
| Hmotnost netto | 0.80 kg |
| Hromadné balení | 42.00 x 34.50 x 48.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 20.00 x 16.50 x 23.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu