CS7 ELDOM VARNÁ KONVICE
VARNÁ KONVICE CS7 ELDOM
- obsah 1,7 l
- filtr nečistot
- vodoznak
- automatické vypnutí po dosažení varu
- otočný podstavec
- trojitý systém zabezpečení
- EAN: 5908277382544
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| CS7-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| cs7_nowe_logo.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| karta_katalogowa_CS7.pdf | Karta katalogowa CS7 | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Grzałka spiralna | NIE |
| Moc | 2000W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277382544 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry logistyczne | |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 21 cm x 17,5 cm x 23 cm |
| Waga netto produktu | 1 kg |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382544 |
| Hmotnost netto | 1.00 kg |
| Hromadné balení | 43.80 x 36.80 x 48.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 21.00 x 17.60 x 22.70 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu