C410 LITEA VARNÁ KONVICE
● obsah 1,2l
● filtr necistot
● vodoznak
● automatické vypnutí po dosažení varu
● otocný podstavec
● trojitý systém zabezpecení
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| C410-V3.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c410.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Grzałka spiralna | NIE |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | NIE |
| Moc | 1500W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,2 litra |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277383701 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 15.5 x 21.7 x 20.8 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277383701 |
| Hmotnost netto | 0.75 kg |
| Hromadné balení | 43.00 x 46.50 x 37.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 20.00 x 17.50 x 22.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu