C470 ATER VARNÁ KONVICE
VARNÁ KONVICE C470 ater ELDOM
- objem 1,7 litru
- rychlé nahřívání
- skleněný, osvětlený zásobník
- vysoce kvalitní součástky STRIX
- otočná základna
- topná deska
- trojitý bezpečnostní systém
- ukazatel množství vody
- výklopné víko se zámkem
- filtr nečistot
- výkon: 1850 - 2200 W
- EAN: 5908277385651
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| C470-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| C470-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385651 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 24 x 21.2 x 18 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1850 - 2200 W |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Płyta grzejna | TAK |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385651 |
| Hmotnost netto | 1.00 kg |
| Hromadné balení | 235.00 x 74.00 x 51.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 18.00 x 21.50 x 24.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu