C455 ELDOM VARNÁ KONVICE
- obsah 1,7 l
- filtr nečistot
- vodoznak
- skleněná nádoba s osvětlením
- automatické vypnutí
po dosažení varu
- otočný podstavec
- trojitý systém zabezpečení
- 2000W
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| c455-eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c455.tif | Stáhnout | |
| karta_katalogowa_C455.pdf | Karta katalogowa | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Moc | 2000W |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277382605 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry logistyczne | |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 21,50 cm x 19,00 cm x 24,00 cm |
| Waga netto produktu | 1,15 kg |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382605 |
| Hmotnost netto | 1.15 kg |
| Hromadné balení | 58.50 x 44.50 x 26.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 6 |
| Balení | 21.50 x 19.00 x 24.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu