CS8K ELDOM VARNÁ KONVICE
VARNÁ KONVICE CS8K ELDOM
- obsah 1,2 l
- filtr nečistot
- vodoznak
- automatické vypnutí po dosažení varu
- otočný podstavec
- trojitý systém zabezpečení
- EAN (zelená): 5908277382582
- EAN (oranžový): 5908277383794
- EAN (červená): 5908277383800
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| CS8K_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| CS8K_eldom.tif | Stáhnout | |
| karta_katalogowa_CS8k copy.pdf | Karta katalogowa | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Grzałka spiralna | NIE |
| Moc | 1600W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,2 litra |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277383582 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry logistyczne | |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 18,3 cm x 16,3 cm x 20,1 cm |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277383582 |
| Hmotnost netto | 0.86 kg |
| Hromadné balení | 50.50 x 38.30 x 42.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 18.30 x 16.30 x 19.80 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu