C245SB DROPPY STRIX Varná konvice
Varná konvice C245SB droppy STRIX
- obsah 1,7
- filtr necistot
- vodoznak
- automatické vypnutí po dosažení varu
- otocný podstavec
- trojitý systém zabezpecení
- vysoce kvalitní komponenty STRIX
- energie: 2000W
- barva: bílá
- EAN: 5908277384319
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384319 |
| Seria | BUBBLES |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 27.5 x 20 x 24 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Moc | 2000W |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Płyta grzejna | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384319 |
| Hmotnost netto | 1.10 kg |
| Hromadné balení | 61.70 x 41.70 x 32.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 6 |
| Balení | 20.00 x 20.00 x 29.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu