C480B KEETI Bezdrátová konvice
Bezdrátová konvice C480B keeti
SPECIFIKACE:
- provedení: sklo + plast
- horký talíř
- objem: 1,7 litru
- výkon: 2200W
- série: DIAMANTOVÁ KOLEKCE
- otočná základna
- vysoce kvalitní komponenty STRIX
- LED osvětlení nádrže
- trojitý bezpečnostní systém
- ukazatel hladiny vody
- síťový filtr
- Černá barva
- EAN: 5908277386603
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| C480-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| c480b.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| c480c.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| Seria | DIAMOND COLLECTION |
| EAN | 5908277386603 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 25 x 22 x 16.5 cm |
| BPA FREE | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1850 - 2200 W |
| Płyta grzejna | TAK |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~ 50/60Hz |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | TAK |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277386603 |
| Hmotnost netto | 1.00 kg |
| Hromadné balení | 62.50 x 45.50 x 27.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 6 |
| Balení | 22.00 x 16.50 x 24.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu