C341 FRANO BIAŁY VARNÁ KONVICE
VARNÁ KONVICE C341 frano WHITE
- obsah 1,7 l
- vysoce kvalitní komponenty STRIX
- filtr nečistot
- vodoznak
- automatické vypnutí po dosažení varu
- světelná kontrolka
- otočný podstavec
- trojitý systém zabezpečení
- výkon: 2000W
- EAN: 5908277385378
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| c341-IMv3.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| C341-biały.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| C341-biało-czerwony.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385378 |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2000W |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Płyta grzejna | TAK |
| Grzałka spiralna | NIE |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,7 litra |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Otočný podstavec | TAK |
| Wskaźnik poziomu wody | TAK |
| Podświetlenie LED zbiornika | NIE |
| Filtr siatkowy | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Odchylana pokrywa | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385378 |
| Hmotnost netto | 0.75 kg |
| Hromadné balení | 51.00 x 42.50 x 47.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 20.50 x 16.50 x 22.70 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu